چاپ بسته‌بندی در تبریز

آیا تنها کیفیت خوب می‌تواند، ضامن موفقیت در فروش یک محصول باشد؟ چه عامل دیگری میزان فروش را تحت تأثیر قرار می‌دهد؟ علاوه بر کیفیت، چاپ بسته‌بندی یک محصول نیز، تأثیر بسزایی در جلب نظر و توجه مشتری دارد. افزایش سطح فروش شما در بازار رقابتی حاضر، هدف اصلی مجتمع چاپ و بسته بندی رسام (چاپ رسام) است. درواقع شما، با یک طرح جذاب، فوق‌العاده و باکیفیت که روی بسته‌بندی محصولتان چاپ شده است، هویتی قدرتمند به محصول و برند خود می‌بخشید.

به نظر شما ظاهر یک محصول تا چه اندازه در فروش آن، اهمیت دارد؟ طرح و رنگ و زیبایی ظاهری، نقش بسیار مهمی در فروش و بازاریابی محصول بازی می‌کند. دلیل انتخاب ما در چاپ بسته‌بندی تبریز از سوی بسیاری از افراد موفق در بازار، این است که با یک طراحی و چاپ بسته‌بندی حرفه‌ای، انگیزه‌ی خرید را در مصرف‌کنندگان محصول تولیدشده، افزایش می‌دهیم. ظاهر جذاب، در کسری از ثانیه، تاثیر فوق العاده‌ای روی کیفیت برداشت اولیه مشتری می‌گذارد.

چاپ بسته‌بندی در تبریز

ارتباط کیفیت بسته‌بندی با کیفیت محصول؛ خریدار چگونه می‌بیند؟

مشتریان، طرحی را که روی بسته‌بندی کالای شما چاپ می‌شود، به‌عنوان شناسنامه‌ی کالا در نظر می‌گیرند. آنچه قرار است در نگاه اول بر ذهن مشتری بنشیند، در مرکز این طرح درج می‌شود تا در قفسه‌ی فروشگاه‌ها، نمایشی دل‌انگیز از خود ارائه دهد. متقاضیان خرید یک محصول، تا حد زیادی، زیبایی ظاهری و کیفیت بسته‌بندی محصول را به کیفیت خود محصول تعمیم می‌دهند. این یک نمایش خلاقانه از سوی شما فروشنده‌ی کاردان است تا خریداران را به خرید کالایتان، سوق دهید.

چرا جلوه‌ی یک کالا در قفسه‌ی فروشگاه، می‌تواند تا حد زیادی در زمینه‌ی مشتری یابی، تعیین‌کننده باشد؟ وقتی از یک نوع کالا، کیفیت‌های بالا و مشابهی در بازار وجود داشته باشد، عاملی که در اغلب موارد، منجر به انتخاب یک برند خاص از سوی خریدار می شود، جلوه و خودنمایی آن کالا در فروشگاه است. آنچه چاپ رسام را به عنوان یک انتخاب مطمئن برای چاپ بسته‌بندی تبریز سرآمد کرده، تبحر، تجربه و درک زیبایی‌شناسی اعضای تیم است. در بازاری که تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان زیادی در آن با هم در رقابتی تنگاتنگ هستند، خشنود خواهیم شد اگر با یاری ما به سمت موفقیت گام بردارید.

انواع چاپ بسته‌بندی

برای چاپ بسته‌بندی، روش‌های متفاوتی وجود دارد که چاپ بسته‌بندی تبریز، بسته به نیاز، نوع کالا و درخواست مشتری، شیوه‌ی مناسب را برمی‏‎گزیند.

 • چاپ افست: این نوع چاپ، بیشتر مورداستفاده‌ی تبلیغات و انتشارات قرار می‌گیرد تا بسته‌بندی اجناس.
 • چاپ فلسکو: از گونه‌های چاپ برجسته است و بیشتر برای چاپ بسته‌بندی کالا مورداستفاده قرار می‌گیرد.
 • چاپ سیلک اسکرین: امکان چاپ روی انواع سطوح با شکل‌ها و جنس‌های مختلف با این چاپ میسر است.
 • چاپ هلیوگراور: شبیه چاپ افست است و برای بسته‌بندی در کارخانه‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد.

چاپ مقواییچاپ مقوایی

بسته‌بندی‌ها شامل بسته‌بندی شیشه‌ای، بسته‌بندی پلاستیکی، بسته‌بندی فلزی، بسته‌بندی مقوایی و پاکت‌ها هستند. ما در ارائه خدمات چاپ بسته‌بندی تبریز، تمرکزمان عمدتاً روی چاپ بسته‌بندی مقوایی است. جعبه‌های مقوایی، قابلیت تولید در اشکال و اندازه‌های مختلف را دارند و کار چاپ بر روی آن‌ها بسیار ساده بوده و نتیجه‌ی کار نیز بسیار شکیل و باکیفیت است.

مزایای بسته‌بندی مقوایی

بسته‌بندی مقوایی یکی از پرکاربردترین انواع بسته‌بندی است که مزایای فراوانی دارد.

 • وزن سبک آن، حمل‌ونقل را آسان می‌کند.
 • هزینه‌ی این نوع بسته‌بندی بسیار اقتصادی است.
 • چاپ روی جعبه‌های مقوایی به‌خوبی امکان‌پذیر است.
 • این جعبه‌ها قابلیت بازیافت دارند و دوستداران محیط‌زیست آن را تائید نموده‌اند.
 • برای انواع محصولات، قابل‌استفاده بوده و محافظ خوبی برای اجناس در برابر آسیب‌دیدگی هستند.
 •  شکل‌پذیری آسان جعبه‌ها، کار با آن‌ها را ساده می‌کند.
 • کارتن‌ها از مواد بی‌ضرر ساخته شده‌اند و نگرانی خاصی از بابت سلامت اجناس وجود ندارد.

برخی از خدماتی که چاپ رسام در خدمات مربوط به چاپ بسته‌بندی در تبریز به مشتریان خود ارائه می‌دهد، عبارتند از:

چاپ بسته‌بندی پلاستیکی:

بسته‌بندی پلاستیکی در پاره‌ای از موارد می‌تواند جایگزین قوطی‌های فلزی و شیشه‌ای شود. این نوع بسته‌بندی می‌تواند از ورود رطوبت به مواد غذایی جلوگیری کند و مانع فاسد شدن آن شود. چاپ رسام در ارائه خدمات چاپ بسته‌بندی تبریز، چاپ و بسته‌بندی پلاستیکی را نیز در بهترین کیفیت و طرح، اجرا می‌نماید.

چاپ بسته‌بندی مواد غذایی:چاپ بسته‌بندی مواد غذایی:

بسته‌بندی، بخشی اساسی و جدانشدنی از صنعت مواد غذایی است. این کار، علاوه بر محافظت، باعث نظم‌دهی و آسان‌سازی حمل‌ونقل نیز می‌شود. چاپ یک طرح مناسب و درج اطلاعات لازم بر روی بسته‌بندی، در جهت پیشبرد اهداف بازاریابی و فروش یک کالا بسیار سودمند است.

چاپ بسته‌بندی در خشکبار:

ما با ارائه خدمات چاپ بسته‌بندی تبریز، به شما کمک می‌کنیم تا محصول خشکبارتان را نیز در یک بسته‌بندی شکیل و منحصربه‌فرد گنجانده و در همان نگاه اول، در خریدار، نسبت به آنچه عرضه می‌کنید، شوق و اشتها ایجاد کنید.

چاپ بسته‌بندی زعفران:

پاکت زعفران در سایزها و وزن‌های متفاوتی تولید می‌شود که طبق نیاز می‌توانید سفارش دهید. همچنین کسانی که بسته‌بندی زعفران را در منزل انجام می‌دهند نیز می‌توانند سفارش پاکت بسته‌بندی زعفران بدهند. به پشتوانه خدمات منحصربفرد چاپ رسام در زمینه چاپ بسته‌بندی در تبریز، با طراحی‌های بی‌نظیر، برای محصولتان، هویتی شاخص خلق کنید.

چاپ بسته‌بندی حبوبات:

امروزه حبوبات نیز مثل اجناس دیگر، در بسته‌بندی‌های متنوع و زیبا عرضه می‌شود. کاری که می‌توانیم برای جذب یک مشتری مشکل‌پسند انجام دهیم این است که طبق سلیقه‌ی او عمل کنیم. یکی از عوامل سرآمد بودن ما در این حیطه، جلب‌توجه خریداران در فضایی به شدت رقابتی است تا آنها از همان ابتدا و به واسطه بسته‌بندی باکیفیت و چشم‌نواز، نظر مساعدی نسبت به محصول شما داشته باشند.

چاپ بسته‌بندی ادویه‌جات:

بسته‌بندی ادویه‌جات، باید به بهترین شکل ممکن صورت گیرد. چون نوع بسته‌بندی ادویه، نشان از کیفیت محتویات موجود در آن دارد. برای حفظ طعم و بوی ادویه، علاوه بر طراحی خلاقانه، نقش محافظتی بسته‌بندی آن نیز باید موردتوجه قرار گیرد که رسام پرینت نیز در ارائه این شکل از خدمات چاپ بسته‌بندی تبریز، دقت ویژه‌ای دارد.

چاپ بسته‌بندی چیپس:

چاپ بسته‌بندی چیپس، بالاخص به دلیل محبوبیت زنانزدی که نزد کودکان دارد، حائز اهمیت فراوان است. مدنظر قرار دادن سلیقه‌ی کودکان و سالم نگه‌داشتن چیپس و به دنبال آن، سلامت کودکان از عواملی است که همواره باید آن را مدنظر قرار داد.

چاپ بسته‌بندی چیپس میوه:

برای حفظ کیفیت این محصول و درعین‌حال دارا بودن یک طراحی ایده آل که درخور ارزش آن باشد، ما با نوآوری، نمونه‎های نوین بسته‌بندی چیپس میوه را برای شما تولیدکننده‌ی گرامی آماده‌ی عرضه نموده‌ایم.

چاپ بسته‌بندی قهوه:

جذابیت دنیای بسته‌بندی، محصولات قهوه را به‌شدت تحت تأثیر قرار داده است. بسته‌ها و طرح‌های بسیار زیبا و گیرایی از قهوه در بازار وجود دارند. بنابراین بهتر است برای داشتن دستِ بالا در این فضای رقابتی، از یک مجموعه حرفه ای و خلاق کمک بگیرید. رسام نامی مطمئن در چاپ بسته‌بندی تبریز است که با جادوی طرح و رنگ، جایگاهی مطمئن را در بازار برایتان رزرو می‌کند.

چاپ بسته بندی ماسک

چاپ بسته‌بندی ماسک:

ماسک‌ها نیز در ابعاد متفاوت هستند. طراحی و تولید جعبه‌ی ماسک اهمیت فراوانی دارد. آنچه به مشتری، پاکیزگی و بهداشت ماسک‌های درون بسته را می‌قبولاند، ظاهر بسته‌بندی است. شیوع ویروس کرونا، استفاده از ماسک‌ها را بین مردم رواج داده است. با استفاده از خدمات ما در حوزه چاپ بسته‌بندی تبریز، با توجه به شرایط ویژه‌ی این روزها، می‌توانید در کمترین زمان ممکن، چاپ و بسته‌بندی جعبه‌های ماسک را انجام دهید.

چاپ بسته بندی تبریز را با رسام چاپ تجربه کنید

مجتمع چاپ و بسته بندی رسام که در فهرست برترین شرکت‌های چاپ بسته‌بندی تبریز و ایران قرار دارد، با سابقه‌ی درخشان، قیمت منصفانه و قابل رقابت در بازار و کیفیت کاری زبانزد، مفتخر به جلب اعتماد تولیدکنندگان معتبر از سراسر کشور است. آنچه خواندید، کلیاتی درباره چاپ بسته‌بندی بود که در خلال آن تلاش کردیم شما مخاطبان گرامی را با خدمات چاپ رسام نیز آشنا کنیم. 

فقط یک بار تجربه‌ی استفاده از خدمات ما کافی خواهد بود تا مطمئن شوید که تمایز در ارائه خدمات، شعار ما نیست بلکه رسالت و مأموریت ماست.

برای مشاهده نمونه کار چاپ و بسته بندی کلیک کنید. برای سوالات بیشتر لطفا  از طریق تماس با ما اقدام کنید.